Предложения компаний

Утеплення мансарди | ООО "Медиа-Пласт Украина"

2015-04-10_190211

В мансардного даху є і недоліки, основними ж недоліками мансардних поверхів через близькість даху є: шум, холод, спека, негерметичність (протяги "видувають" через не щільні теплоізоляційні матеріали Ваш комфорт), можливість протікання.

Як з цим боротися? — …

В мансардного даху є і недоліки, основними ж недоліками мансардних поверхів через близькість даху є: шум, холод, спека, негерметичність (протяги \»видувають\» через не щільні теплоізоляційні матеріали Ваш комфорт), можливість протікання. 

Як з цим боротися? — допоможе пінополіуретан.

  З винайденням нового сучасного утеплювального матеріалу пінополіуретану з`явилася можливість вирішити всі проблеми з утепленням мансардного поверху і утеплення, гідроізоляції, шумоізоляції  за один підхід.

Тому що пінополіуретан:

— Безшовний, — утеплює безшовним шаром всі щілини,стики даху зі стінами, фронтонами, по коньку, навколо мансардних вікон, виключаючи повністю точки промерзання та продування.
— Відмінна адгезія (прилипання) до будь-яких будівельних матеріалів (бетон, цегла, дерево, залізо, скло)
— Зовсім не поглинає вологу, що збільшує термін експлуатації до 50 років.
— Не цікавий для гризунів, комах, грибків.
— В три рази кращий коефіцієнт теплопровідності 0,019 Вт/(м•K).
— Придатний для утеплення мансардного даху будь-якої форми, навіть сфери чи купола.
— Не шкідливий, після затвердіння повністю нейтральний.
— Не горючий.
— Наноситься за короткий час, дах 200м.кв утепляється за один робочий день.
Тепер, після утеплення та шумоізоляції пінополіуретаном мансардний дах буде комфортним місцем перебування і в тріскучі морози, і шалену літню спеку, нічні зливи не будуть будити мешканців цього мансардного поверху, та й затрати на отоплення чи кондиціонування мансарди не будуть «душити бюджет» її власників.

У сучасних українських реаліях теплоізоляція будинків чи споруд, напряму зв’язана витратами на обслуговування, отоплення чи охолодження приміщень, і витрати ці потійно зростають , через зростання цін на ГАЗ, електроенергію, і навіть дрова. З настанням холодів важливо не тільки, чим отоплювати газом чи дровами, але й наскільки бережуть тепло конструкції вашої оселі, щоб не втрачати ВСЕ ДОРОЖЧЕ ТЕПЛО, позбутися сирості,конденсату — ТРЕБА УТЕПЛЯТИ!

Кращий сучасний утеплювач – це ПІНОПОЛІУРЕТАН , він збереже комфорт і ваші гроші, інвестиція в теплоізоляцію окупиться за 3 роки та безкоштовно буде працювати на ваш комфорт, ще понад 50 років.

«Збережіть комфорт і влітку і зимою економте з ПІНОПОЛІУРЕТАНОМ»

 

ООО "Медиа-Пласт Украина" Больше информации на странице компании
ООО "Медиа-Пласт Украина".

Похожие посты

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *