ТОВ СОЛАР стратегiя

Компанія "Солар Стратегія" пропонує вигідне рішення установки сонячних батарей будь-якого масштабу. Інвестиція у природну енергію не тільки ... Далее
Показать карту
Добавить отзыв
Обновлено:

ТОВ СОЛАР стратегiя

Компанія "Солар Стратегія" пропонує вигідне рішення установки сонячних батарей будь-якого масштабу. Інвестиція у природну енергію не тільки сприяє стабілізації клімату, а й позитивно впливає на ваше фінансове становище.

Ми довгий час надаємо послуги європейського рівня для власників приватного домоволодіння, а також великих інвесторів і бізнесу України. Установка сонячної станції мінімізує ваші витрати на електроенергію, а також забезпечить стабільним доходом.

Сонячна енергія перетворюється в електрику, що перевищує споживання навіть великого заміського будинку. Фахівці "Солар Стратегії" здійснюють повний цикл планування і встановлення сонячних батарей. Від невеликого даху приватного будинку до цілих гектарів землі, досвідчені підрядники проконсультують вас щодо кращих варіантів придбання батарей, після чого проведуть планування і монтаж сонячної станції у стислі терміни.

Кожен продукт компанії має термін гарантії і підлягає сервісному обслуговуванню - ми завжди допоможемо клієнту при виникненні будь-яких неполадок.

Україна - країна можливостей та інноваційного бізнесу. Безкраї поля і теплий сонячний клімат - це унікальний шанс на вигідну інвестицію у сонячну енергію. "Солар Стратегія" поширює продаж товарів на найвигідніших умовах. Використовуючи лише частину своєї землі або навіть помістивши сонячні батареї на даху будинку, ви отримуєте перспективу великого пасивного заробітку вже за 36 місяців.

Монтаж та узаконення роботи сонячних батарей в приватному секторі мають спрощене оформлення, що значно покращує шанс вигідної інвестиції саме у невеликі приватні території. Комерційна ж установка сонячних батарей вимагає безлічі різноманітних документів.

Фахівці у галузі права оперативно оформлять весь "зелений тариф" для якнайшвидшого монтажу ваших сонячних батарей. Природна енергія - це невичерпне благо для екології і вашого фінансового становища. "Солар Стратегія" - з вами завжди на крок попереду.

Категории компании:

Оборудование / Альтернативная энергетика (солнечные батареи, коллекторы)

Контакты

Адрес: 58000, Черновицкая обл., Черновцы,
Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Коломийська 4А

Представитель - Рустем

Телефон: (044) 390-35-15
Моб.: (050) 635-50-50
E-mail: Email
Веб-сайт: перейти на сайт