Новости предприятий

ТОП 4 музичних додатка для смартфона | Mobile Expert — аксессуары для телефонов

2015-04-10_190211

Музика є невід’ємною частиною нашого життя. А завдяки смартфону, її можна носити з собою всюди. Ловіть кращі музичні додатки для вашого телефону:

Музика є невід’ємною частиною нашого життя. А завдяки смартфону, її можна носити з собою всюди. Ловіть кращі музичні додатки для вашого телефону:

🎵 Google Play Music — магазин музики та сервіс від Google. Тут ви знайдете радіостанції на будь-який смак та настрій. Зможете придбати та скачати музику у форматі mp3 і зберегти до 50 000 пісень із своєї власної музичної бібліотеки. Сервіс пропонує 3 місяці безкоштовного користування додатком.
🎵 Apple Music — крім великої музичної бібліотеки та рекомендованих плейлистів сервіс має особливість, що відрізняє його від інших додатків. Два авторські розділи: Beats 1 — цілодобова радіостанція з найкращою музикою від світових діджеїв, та Connect — це блог з фото, відео, музикою та новинами від популярних виконавців.
🎵 Deezer — додаток для прослуховування музики, створений на основі однойменного сервісу. Його бібліотека налічує більше 42 мільйонів композицій. Створюйте свої плейлисти, з улюблених композицій, або використовуйте готові, які складає додаток проаналізувавши прослухану вами музики. Щоб повністю оцінити додаток — перші 30 днів використання сервісу безкоштовні.
🎵 Soundcloud — додаток для меломанів та виконавців. Цей сервіс не потребує реєстрації. В ньому можна знайти велику кількість популярних хітів, а також багато експериментальної та нової музики. Шукайте улюблені треки, створюйте свої музичні колекції, діліться ними з друзями, або заливайте свої власні композиції.
Хорошої музики багато не буває, а улюблений музичний сервіс на вашому смартфоні та навушники від mobileexpert.lviv допоможуть насолоджуватися на повну.

📍 Львів, вул. Газова 7
📱 +380 97 118 42 42
📱 +380 66 974 64 34

Mobile Expert - аксессуары для телефонов Больше информации на странице компании
Mobile Expert - аксессуары для телефонов.